خانواده بزرگ سما برای حضور فرزندان خود در آموزشکده و مدارس سما دغدغه ای نداشته باشند.
۱۳۹۹ هجدهم خرداد

به گزارش روابط عمومی سما واحد رشت، معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها از روز 17 خرداد بیان کرد: آموزش دروس در آموزشکده های فنی و حرفه ای سما کماکان به صورت الکترونیک قابل ارائه است و در مواردی که لازم است کلاس های حضوری برای رفع اشکال و یا تکمیل آموزش دروس مذکور برگزار شود تمامی مواردی دستورالعمل بهداشتی رعایت می شود.

image_2020_6_7-9_46_31_284_A3t.jpg

دکتر محمد نیک پسند فاصله‌گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط کار  را جزء الویت های سما در بازگشایی مدارس و آموزشکده های فنی و حرفه ای عنوان کرد و افزود: به گونه ای  برنامه ریزی شد تا تشکیل کلاس ها با در نظر گرفتن سلامتی دانشجویان و اساتید در اولویت باشد.

وی در باره نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیم سال دوم تحصیلی آموزشکده های سما گفت: امتحانات آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت از 24 خرداد ماه پس از اطمینان از ارائه آموزش کامل دروس آغاز و تا 12 تیرماه  ادامه خواهد داشت.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت خاطر نشان کرد: ارائه دروس عملی و آزمایشگاهی کلیه رشته ها با  رعایت پروتکل های بهداشتی درماه های تیر و مرداد برگزار خواهد شد.

نیک پسند گفت: در دوره ابتدایی و در مقطع  متوسطه اول (پایه هفتم و هشتم) مدارس سما امتحان حضوری نخواهیم داشت و نمرات دانش آموزان براساس ارزیابی دانش آموزان در طول سال تحصیلی خواهد بود.

image_2020_6_7-10_52_24_437_TJ1.jpg

وی با بیان اینکه امتحانات پایه نهم متوسطه اول حضوری و بصورت سراسری با رعایت دستورالعمل بهداشتی در مدارس سما در حال برگزار ی است افزود: درمتوسطه دوم مدارس سما واحد رشت (پایه دهم و یازدهم) امتحان به صورت آنلاین گرفته می‌شود، اما در پایه دوازدهم امتحانات نهایی که از قبل هم اعلام شده بود از تاریخ ۱۷ خرداد لغایت 15 تیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در حال برگزاری است.

نیک پسند در پایان با بیان اینکه فاصله بین میز و صندلی‌های کلاس‌های درس ۱-۲ متر (حداقل یک متر) در مدارس و آموزشکده ها در زمان برگزاری امتحانات و رفع اشکالات دروس  رعایت شده است، تصریح کرد: انتظار ما از خانواده‌ها این است که از تجمع در مدارس و آموزشکده فنی و حرفه ای  سما خودداری کنند و دانش‌آموزان و دانشجویان  حتما ماسک و دستکش به همراه داشته باشند و اگر کادر آموزش یا دانش‌آموزی دچار بیماری است تحت هیچ عنوان در مدارس و آموزشکده ها حضور پیدا نکنند. 

نظرات کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست !
ارسال نظر
نام : (الزامي)
پست الکترونیکی : (الزامي) (مثال : yourname@domain.com)
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهرWednesday, September 23, 2020اِلأَربِعا ٥ صفر ١٤٤٢
نظر سنجی
نظر شما در مورد امکانات اضافه شده به وب سايت چيست ؟
تعداد شرکت کنندگان 7613 نفر
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 768
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 1227
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 10104
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 38598
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 298273
تعداد کل بازدیدکنندگان : 2859920
تعداد کاربران آنلاین : 15
سايتهای مرتبط
صفحه اصلي | گروههای آموزشی | جزوات و مقالات | اساتید آموزشکده | نظرات و پيشنهادات
کليه حقوق براي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد رشت محفوظ مي باشد.