بازدید رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از سما
۱۳۹۹ بيست و نهم ارديبهشت

به گزارش روابط عمومی سما واحد رشت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در بازدید از مجموعه سما در جمع مدیران مدارس و آموزشکده فنی و حرفه ای سمای رشت اظهارکرد: مجموعه سما دارای امکانات بی نظیری است که خیلی از دانشگاه های استان این امکانات را ندارند.

DSC_0115.JPG

دکتر محمد دوستار افزود: امکاناتی که مجموعه سما دارد شامل مدارس خوب، معلمان،کارمندان و هیئت علمی با انگیزه و علاقه مند و با بهره برداری که از این امکانات صورت می گیرد مسئولیت ما  سنگین تر می شود.

DSC_0120.JPG

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه آینده خود و فرزندانمان را در مجموعه سما رقم می زنیم بیان کرد: سما مسئولیت سنگین آموزش فرزندان این مرز و بوم را از پیش دبستان تا مقطع کاردانی به عهده دارد و این مسئولیت عظیمی است که آینده کشورمان را همین دانش‌آموزان خواهند ساخت.

DSC_0126.JPG

دکتر دوستار افزود: جامعه زمانی به سمت پیشرفت و تعالی حرکت می کند که آموزش و پرورش آن مسیر درست را طی کرده باشد و این مسیر هر چقدر با کیفیت تر و با نگاه توسعه انسانی همراه باشد جامعه نفس راحتی می کشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه اهداف غائی در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش رسیدن دانش آموزان به حیات طبیه است بیان کرد: این هدف به آسانی به دست نمی آید مگر اینکه نیروهای انسانی داشته باشیم که دانش آموزان را به سمت این هدف سوق دهد.

DSC_0174.JPG

وی افزود: شرط سوق دادن دانش آموزان به این هدف این است که معلمان گرانقدر ما  کمتر دغدغه معیشتی و منزلتی داشته باشند.

دوستار گفت: باید به سمت دانشگاهی حرکت کنیم که  تمدن‌ساز باشد که بنا به تعبیر حضرت امام(ره) دانشگاهی که کارخانه آدم سازی است اگر درست بشود مملکت در مسیر درست قرار خواهد گرفت.

DSC_0176.JPG

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت:  اعتقادی به تعدیل نیروی انسانی ندارم چون در قبال این نیروها مسئولیت اجتماعی داریم  و به جهت تبعات اجتماعی آن باید همه ی نیروها حفظ شوند و از آنها در مسیر درست بهره برد.

دکتر دوستار با بیان اینکه باید به سمت هویت یابی حرکت کنیم و ذهنیت جامعه را در قبال دانشگاه آزاد اسلامی تغییر داد خاطرنشان کرد:  دانشگاه آزاد اسلامی باید جایگاه خود را در استان ثابت کند و همه باید احساس مسئولیت کنیم و به سمت اصلاح ساختار و سیستم برای بهره وری بیشتر باشیم.

DSC_0161.JPG

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در پایان تصریح کرد:  سما باید در دروس مهارتی و مدرسه داری حرف اول را در استان گیلان بزند و از همه کسانی که در حوزه آموزش تخصص و مهارت دارند باید در این زمینه کمک گرفت.

دکتر محمد نیک پسند معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاداسلامی واحدرشت نیز گزارشی از فعالیت های مجموعه سما استان گیلان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و اداری مالی ارائه کرد.

DSC_0148.JPG

دکتر صفرزاده رییس دبیرخانه  هیات امناء و محبوب مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیز رییس دانشگاه ازاد اسلامی استان گیلان را در این بازدید همراهی کردند و از بخش بخش های مختلف مدارس و آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت بازدید کردند.

نظرات کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست !
ارسال نظر
نام : (الزامي)
پست الکترونیکی : (الزامي) (مثال : yourname@domain.com)
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تيرFriday, July 10, 2020اِجُّمعَة ١٩ ذو القعده ١٤٤١
نظر سنجی
نظر شما در مورد امکانات اضافه شده به وب سايت چيست ؟
تعداد شرکت کنندگان 7565 نفر
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 90
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 637
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 5902
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 26217
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 262966
تعداد کل بازدیدکنندگان : 2774382
تعداد کاربران آنلاین : 6
سايتهای مرتبط
صفحه اصلي | گروههای آموزشی | جزوات و مقالات | اساتید آموزشکده | نظرات و پيشنهادات
کليه حقوق براي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد رشت محفوظ مي باشد.